I hapi sfidë Bashës për kreun e PD-së, Patozi ka një mesazh për demokratët
Pasi shpalli kandidaturën e tij për kryetar të PD, Astrit Patozi ka ardhur edhe me një mesazh për të gjithë demokratët.

Patozi shkruan se askush nuk duhet humbur, por të gjithë duhet të fitohen.

Ja cfarë shkruan Patozi në Facebook:

ASKËND PËR TË HUMBUR, GJITHËKËND PËR TË FITUAR

Të nderuar miq,

Gjatë këtyre ditëve, e sidomos sot, kam marrë shumë mesazhe mbështetjeje.

Në pamundësi për t'ju kthyer të gjithëve përgjigje, ju falenderoj nga zemra për inkurajimin.

Më vjen mirë që e mendoni si unë nevojën e madhe për ringritjen e Partisë Demokratike.

Është e vetmja shtysë që më frymëzon mua dhe shumë kolegë të tjerë, të cilëve u jam shumë mirënjohës, në këtë përpjekje. Kam vetëm një thirrje për ju të gjithë:

Ky është një konkurrim brenda nesh, që ka vetëm një synim, garën e ndershme dhe bashkimin e Partisë Demokratike. NUK KEMI ASKËND PER TË HUMBUR, DHE DUHET TË MARRIM GJITHËKËND PËR TË FITUAR.

Me shumë respekt dhe konsideratë ASTRIT PATOZI
Shtuar më 02/07/2017, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori