I grabisin makinën takstit, arrestohet njëri prej autorëve
Pëlqej
Një 24-vjeçar u arrestua sot nga policia pasi mori peng dhe grabiti një taksist mbrëmjen e shkuar në zonën e plazhit në Durrës. Sipas policisë Marjan Gjoka së bashku me dy persona të tjerë të shpallur në kërkim nga policia kanë marrë taksinë për në Fushë-Krujë dhe nën kërcënimin e armëve kanë lidhur taksistin dhe kanë grabitur taksinë.

56-vjeçarin kanë deklaruar se e kanë hedhur në Thumanë. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori