I futet në shtëpi për t’i parë flxhanin, gruaja i bën gjëmën të moshuarit
Pëlqej
Nje grua e komunitetit rom eshte shpallur ne kerkim nga Policia e Tiranes pasi ka grabitur nje banese ku kishte shkuar te shikonte filxhan.

Burimet e Policise bejne me dije se më datë 12.09.2017, në Yzberisht, me anë të mashtrimit nga një shtetase rome, është vjedhur banesa e shtetasit H.L vjeç 72.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autores e cila akuzohet per veprat penale parashikuar nga Neni 143 i Kodit Penal.

Kjo grua ka shkuar si fallxhore dhe i eshte futur ne shtepi te moshuarit me pretendimin se do i shihte filxhanin. Por kur po i bente kafenë, ka perfituar nga rasti dhe i ka vjedhur disa sende me vlere dhe eshte larguar ne drejtim te paditur. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori