I drejtohet me fjalën "zemër", gazetarja bën për ujë të ftohtë Ballën
Pëlqej
Është shoqëruar me debate të forta emisioni i mbrëmshëm “ Të Paekspozuarit” ku u fol gjatë për çështjen e nxehta në vend.

Gjatë emisionit ka pasur një përplasje mes deputetit socialist Taulant Balla dhe gazetares Klodiana Lala.

Ndërkohë që moderatori Ylli Rakipi njoftoi hyrjen e saj në transmetim live, Balla e ngacmoi gazetaren duke i drejtuar me fjalënzemër”.

Debati pikant në studio:

Rakipi: Regjia më lidh me Klodin

Balla: Eee do fusësh prapë atë gocën, paska ikur…

Lala: Jo jo, nuk kam ikur, këtu jam.

Balla: Hë mi zemër

Lala: Unë nuk jam goce e para, jam zonjë. Dhe fjalën zemër tërhiqe mbrapsht! /albeu.com/


Shtuar më 15/12/2017, ora 08:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori