I dha duart martesës, Grida duket më e lumtur dhe më në formë se kurrë (FOTO LAJM)

Grida Duma është e divorcuar tashmë nga një martesë më shumë se 10 vjeçare me bashkëshortin e saj, të cilin e ka patur edhe pedagog.

Sipas dokumenteve të bërë publike nga Gjykata e Tiranës ishte pikërisht Grida ajo që kishte kërkuar divorcin, ndërsa gjykata e shpalli këtë fakt me qëllim informimin e ish-bashkëshortit të saj.

Ndryshe nga si e përjetojnë mjaft të divorcuar, këto duket të jetë ditët më të lumtura të politikanës së njohur.

Ajo është fotografuar gjatë protestave të demokratëve në praninë e militantëve të djathtë ku duket mjaft e qeshur dhe më në formë se kurrë fizikisht. /albeu.com/
Shtuar më 22/03/2019, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori