I dështoi arratisja, Toma sfidon policët: Unë do dal nga këtu!
Ka dështuar një tentativë e Gëzim Tomës për tu arratisur nga burgu i sigurisë së lartë në Peqin.

I ndëshkuar në qelinë e izolimit pas tentativës për arratisje mbrëmjen e djeshme, Toma mësohet të jetë shprehur se nuk do të ndalet derisa të fitojë lirinë.

“Unë jam arratisur nga Greqia, burgu i Drenovës dhe ky është qëllimi im.

Detyra juaj është të më ruani, kurse unë do të luftoj që të kem lirinë në të gjitha format”, mësohet të jetë shprehur Toma para zyrtarëve të burgut.

Shtuar më 18/10/2019, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori