I çuditshëm por më i veçanti, ky qytetar ka disa kërkesa për Ramën (FOTO LAJM)

Ditën e sotme në protestën e opozitësbashkuar morën pjesë qindra mijëra shqiptarë.

Fatmirësisht, protesta e cila zgjati gati 2 orë ishte e qetë dhe pa incidente.

Mes protestuesve, tërhoqi vëmendjen një protestues me rroba të bardha.

Ai tha se i ishte bashkuar protestës së opozitës vetëm për interesa ekonomike dhe se nuk i interesonte asnjë parti politike.

“Diktator u solle ti po qajnë nënat për fëmijë i kanë ikur në Gjermani.

Çohu popull” si dhe “Vllazën demokracia në rrezik, poshtë diktatori”, ishin disa nga parrulat e shkruara në rrobat e protestuesit. /albeu.com/


Shtuar më 27/01/2018, ora 16:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori