I bllokuan rrugën Ramës, shoqërohen në polici 11 protestues
Ditën e sotme kryeministri Rama udhëtoi drejt Elbasanit po ashtu si në Malsine e Madhe edhe në Elbasan ai ëshët pritur me protesta.

Së fundmi mësohet se 11 persona janë shoqëruar nga policia pas tentativës për të bllokuar ekskortën e kryeministrit Edi Rama.

Kujtojmë që dhjetëra anëtarë dhe mbështetës të Partisë Demokratike dhe forcave të tjera opozitare, të cilët po përgatiteshin t’i bllokonin rrugën kryeministrit Rama, janë përplasur me policinë dhe forcat speciale të ardhura enkas nga Tirana, në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan./albeu.com/
Shtuar më 27/04/2019, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori