I bëri kërdinë supermarketeve në Greqi, kapet "skifteri" shqiptar
Policia greke ka arrestuar një 32-vjeçar shqiptar pasi akuzohet për vjedhje.

Mediat fqinje bëjnë me dije se 32 vjeçari nga muaji tetor 2020 deri tani në shkurt 2021ka vjedhur shtatë supermarkete në zona të ndryshme të Selanikut.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, vidhte produkte të ndryshme ushqimore, por jo vetëm.

Pas arrestimit për vjedhjen e ditëve të fundit, u arrit të zbulohej se shqiptari ishte edhe autor i vjedhjeve të tjera në zonat Panorama, Charilaou, Nikopolis dhe Kordelio.
Shtuar më 21/02/2021, ora 08:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori