I arrestuari për 3.4 milion eurot në Toyota-t kërkon lirinë: Dua të nis shkollën
Pëlqej
I arrestuari për 3.4 milionë eurot e sekuestruara në dy makinat“Toyota Yaris” në portin e Durrësit kërkon lirinë.

Klevi Lika ka kërkuar lirinë nga trupi gjykues me arsyetimin se dëshiron të vazhdojë shkollën, pasi pritet të nisë vitin e dytë të gjimnazit.

Kërkesa për ndryshimin e masës është bërë nga avokati i tij Saimir Visha, ndërsa Gjykata pritet të japë vendimin të martën e ardhshme.

Klevi Lika shoqëronte ngarkesën e automjeteve ku u gjetën dhe sekuestruan 3.4 mln euro. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2018, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori