Hyseni: Njohje edhe para vendimit te GJND-se
Albeu.com
Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Skënder Hyseni, ka raportuar para Komisionit për Punë të Jashtme të Kuvendit. Hyseni pas përfundimit të takimit ka theksuar se “njohje të reja do të ketë dhe para vendimit të GJND-së.
Ministri Hysni nuk ka pranuar të flasë për emra shtetesh dhe data lidhur me procesin e njohjeve të shtetit të Kosovës.
Shtuar më 24/02/2010, ora 21:16
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori