Hyseni, ne Strasburg per integrimin
Albeu.com
Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Skender Hyseni gjendet në Strasburg, ku gjatë ditës së sotme , ka planifikuar të zhvillojë takime të shumta në Parlamentin Evropian.
Ndërkohë dje ministri Hyseni, iu drejtua grupit punues Pan Evropa, në një sesion të veçantë, për të folur për arritjet e Kosovës në dy vitet e pavarësimit të saj, për sfidat dhe vështirësitë që ajo përballet dhe me ato që e presin në të ardhmen.
Shtuar më 10/03/2010, ora 16:58
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori