Hyri me pistoletë të vidhte argjendarinë, shitësja i hedh spraj djegës (VIDEO)
Një ngjarje sa e rëndë aq edhe komike ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë.

Ngjarja është regjistruar në rrugën “Muhamed Gjollesha” në një argjendari.

Policia bën të ditur se personi i maskuar, nën kërcënimin e një arme të dyshuar lodër, ka tentuar të vjedhë argjendarinë.

Sipas policisë, personi i maskuar nuk ka arritur të realizojë vjedhjen pasi është spërkatur me solucion nga punonjëset e argjendarisë.

Ai është larguar më pas nga argjendaria. Shërbimet e Policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e tij.
Shtuar më 08/10/2018, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori