Hungaria dhe Letoni njohin pasaportat kosovare
Albeu.com
Hungaria dhe Letonia janë dy vendet e fundit që kanë njohur pasaportat e Republikës së Kosovës.Prishtina zyrtare është lajmëruar sot zyrtarisht për vendimin në fjalë nga ambasadat e Letonisë dhe Hungarisë në Kosovë.
Shtuar më 09/10/2008, ora 21:06
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori