E FUNDIT/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Laçi dhe Teuta (VIDEO)
Humbje e madhe, ndërron jetë parakohe mjeku i njohur

Anestezisti i njohur Aleksandër Hoxha ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur ditën e sotme.

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së mjekut Hoxha, i cili ka shërbyer prej kohësh me profesionalizëm në radhët e bluzave të bardha.

Lajmin e ka bërë publik Shoqata e Anestezistëve dhe Reanimatorëve të Shqipërisë përmes një postimi në facebook ku i shpreh ngushëllimet familjarëve dhe të afërmve të mjekut.

Postimi i plotë:

Me dhimbje dhe hidherim te thelle njoftojme ndarjen nga jeta te kolegut dhe mikut prof.Aleksander Hoxha!

U prehsh ne paqe profesor i dashur! Ngushellimet me te sinqerta familjareve dhe te afermve!

Qofsh i parajses mik i nderuar!
Shtuar më 27/01/2021, ora 19:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori