Humbje e madhe, COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur shqiptar
Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jetë pas prekjes me COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur nga të afërmit e tij përmes rrjeteve sociale.

Noka ishte një personalitet në shkencën e gjeologjisë jo vetëm në Kukës, por në gjithë Shqipërinë.

Personalitet i shquar në fushën e kërkimeve dhe studimeve gjeologjike.
Shtuar më 21/11/2020, ora 21:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori