Humbi jetën në aksident, kush është 22-vjeçari që u përplas me kamionin
Pasditen e djeshme është ndarë nga jeta 22 vjeçari që u përshi në aksidentin e raportuar nga mediat italiane në autostradën mes Montopolit dhe Pontedera.

I ndjeri është Klevis Luka, i cili po ngiste makinën e tij ku më pas është përplasur me kamionin.

Në aksident ka humbur jetën edhe një i ri nigerian, Oduëare Imafidon, 21 vjeç.

Sipas hetuesve, Klevisi po ngiste “Fiat Grande Punto” dhe po kthehej në Livorno me mikun e tij “Odu” kur papritur humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me barrierat e rrugës e më pas me kamionin e parkuar. /albeu.com/




Shtuar më 04/10/2018, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori