Humbet kujdestarinë e fëmijës, burri dhunon bashkëshorten në gjykatë
Humbja e kujdestarisë së fëmijës nuk është pritur mirë nga një 38-vjeçar i cili ka qëlluar me shpulla në sy të gjykatësit ish-gruan e tij. Çifti Sefa kishte përfunduar procedurat e divorcit dhe humbja e kujdestarisë së fëmijës ka bërë që Genci Sefa të ushtrojë dhunë mbi ish-gruan e tij Adelajda Sefa.


Gjykata vendosi që fëmijën 6-vjeçar ta rriste nëna e tij, 25-vjecare pas ndarjes nga bashkëshorti. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2013, ora 16:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori