Humbën në kufi me Greqinë, shpëtohen dy persona në mesnatë
Dy persona të humbur janë shpëtuar në mesnatë në kufirin greko-shqiptar.

Mësohet se ata ta kishin humbur rrugën dhe kishin ngelur në një zonë pyjore në Agia Marina, Pogon në kufi.

Policia greke nuk jep detaje se kush ishin këta persona dhe pse ndodheshin afër kufirit, por mësohet se kanë kërkuar ndihmë përmes një celulari dhe në drejtim te tyre kanë shkuar 7 zjarrfikës me dy mjete duke i gjetur e shpëtuar. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2018, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori