Humb ndjenjat në timon, aksident i rëndë në Vlorë
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Bulevardin Vlorë-Skelë ku një benz është përplasur me një Peugeot.

Drejtuesi i Benzit ka humbur ndjenjat gjatë drejtimit të automjetit dhe ka goditur nga pas një Peugeot.

Si rrjedhim drejtuesi i Benzit është çuar me shpejtësi në spital për mjekim. /albeu.com/

Shtuar më 11/05/2018, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori