Humb jetën në aksident drejtori i burgut ku u torturua Ilia Kareli

Drejtori i burgut të Malandrinos ka humbur jetën ditën e sotme në një aksident.

Bëhet e ditur se automjeti i tij ka dalë nga rruga dhe për pasojë, ai ka gjetur vdekjen.

Vasilis Gorzias ishte 53 vjeç. Ai ishte drejtor i burgut ku u torturua për vdekje i burgosuri shqiptar Kudret Kume, ose siç njihej, Ilia Kareli./Albeu.com/

Shtuar më 17/01/2017, ora 19:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori