Humb jetën nga koronavirusi piktori i njohur shqiptar
Piktori Besim Tula ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit.

Për ndarjen nga jeta të piktorit ka reaguar miku i tij Ilir Kadia, i cili kujton bisedat në telefon në këtë kohë pandemie për ta pyetur si është vetë dhe si e ka familjen.

Parmbrëmë bënë bisedën e fundit kur i tha se e kishte marrë malli për një kafe, për të cilën Kadia i trishtuar shkruan: “Ku ta dija unë se do ish kaq e hidhur kafja jote”, shprehet ai.
Shtuar më 04/12/2020, ora 13:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori