Humb jetën nga Covid-19 në moshë të re punonjësi i OSHEE-së
Një lajm i hidhur ka ardhur ndërkohë nga radhët e punonjësve të OSHEE-së, ku bëhet me dije se ka humbur jetën si pasojë e Covid-19 një punonjës, i quajtur Artur Doçi.

Lajmin e kanë bërë me dije miqtë e tij në mediat sociale, ku ndër të tjera shkrujnë se ai ishte një djalë fisnik dhe familjar model.

“Sapo na la nga covidi poshter nje djale fisnik, nje mik i shtrenjtë, nje familjar model, nje burrë Kukesi me zemër te madhe që të rrallë i ka shokët. Na preve krahet o shoku yne i mirë. Zoti te deshi per vete ne qiell. Si ne ketë foto do te mbaj mend gjjthmonë. Te qoftë dheu i lehtë Artur Doçi.“- shkruan Paulin Ndreu.

“Stafi i DKRH OSHEE sot humbi djalin me te mire. U prehsh ne paqe miku im Artur Doçi”- shkruan miku i tij në mediat sociale.
Shtuar më 15/12/2020, ora 22:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori