Hueyda El Sayed: Ju tregoj skandalin me zv/ministrin e Brendshëm (VIDEO)
Hueyda El Sayed ka qenë e ftuar sonte në emisionin “Xing me Ermalin” ku ka rrëfyer sot historinë e prejardhjes së saj, ku tha se ka origjinë treçerek sudaneze dhe çerek shqiptare.

Ajo ndër të tjera, me lot në sy ka rrëfyer edhe një skandal në kohën e komunizmit, që e ka ndarë me të atin në moshën 3 vjeçare për 16 vjet.

Ajo tha se në atë kohë, zv/ministri i Punëve të Brendshme Feçor Shehu, i vardisej të ëmës së Huedës dhe ndaj edhe e ndau nga i shoqi. Rrëfimin e plotë dhe prekës e keni në videon mësipër./Albeu.com/


Shtuar më 11/02/2017, ora 22:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori