Horror në Tiranë: Një burrë gjendet i karbonizuar në kabinën elektrike
Një person akoma i paidentifikuar është gjetur i karbonizuar në një kabinë elektrike në Tiranë.

Nuk dihen shkaqet, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identitetin e personit.

Tirane

Informacion paraprak

Rreth ores 21:55, në rrugën “Muhamet Deliu”, pranë pallatit “Zaimaj”, brenda kabinës elektrike nga zjarri i shkaktuar është djegur plotësisht një shtetas i paidentifikuar.

Grupi hetimor po kryhen veprimet ne vendngjarje po punon për identifikimin e viktimes dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2018, ora 22:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori