Horror në Durrës, të moshuarat grabiten dhe mbyten me qese
Dy te moshuara janë grabitur dhe më pas dhunuar për vdekje në qytetin e Durrësit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmë ku Elsa dhe Gjinovefa Vava, 75 dhe 70 vjeç, janë gjeturmbytura me qese plastmasi.

Viktimat jane tezja dhe kunata e ish kreut te Postes, Arqile Goreja. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2014, ora 08:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori