Horror në Borsh, peshkatari skuq detin me gjak... (FOTO LAJM)

Një peshkatarBorsh ka tmerruar plazhistët pasi ka therur një peshk buzë detit duke gjakosur ujin.


Bëhet fjalë për gjakun e nxjerrë nga një peshk i madh, rreth 10-15 kilogramë, të cilin një peshkatar e kishte kapur e më pas e ka pastruar në breg të detit.

Fëmijët kanë nisur të tremben nga gjaku, ndaj të shumtë kanë qenë pushuesit që kanë nisur të debatojnë e të ngrënë zërin me peshkatarin, të cilit i kërkonin ta hiqte peshkun prej aty, shkruan JOQ.
Ja çfarë bënë një peshkatar që tmerroi plazhistët dhe fëmijët në mes të plazhit në Borsh, duke therë një peshk rreth 10- 15 kg, ku gjaku u shpërnda gjithandej.

Edhe pse njerëzit debatuan me peshkatarin që të mos e pastronte aty, ai as që e prishi terezinë. Peshkun e kishin kapur me rrjetë”, – thotë qytetari. /albeu.com/

Shtuar më 10/08/2017, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori