Hiti më i fundit në internet, "Burgu" i Edi Ramës (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Premtimet dhe kërcënimet janë pjesë e fjalorit të politikanëve.

Ndërsa për disa vite merreshim tërë ditën me "zhelet" e Jozefinës, tashi kemi kaluar te "fiqt" e Erionit dhe "burgu" i Ramës.

Shikoni videon e mësipërme të përgatitur nga Portali Albeu.com. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2015, ora 08:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}