HISTORIA/ Drama e 12 vjeçarit që u mbyt në liqen, i ati në qeli pas përdhunimit të së bijës (FOTO & VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas vdekjes tragjike të 12 vjeçarit në liqenin e Kasharit gjatë mesditës, tashmë është zbardhur drama e familjes. Djali i vogël, të atin e ka në burg për përdhunimin e së bijës.

12 vjeçari me inicialet F.G., është djali i Fatos Gurakuqit, i cili shtatorin e një viti më parë u akuza nga e bija e tij 15 vjeçare për përdhunim.

Ai e mohoi këtë gjë në mënyrë kategorike, madje në mbrojtje të tij doli edhe e shoqja, por analizat e ADN-së nxorën të dhëna tronditëse, pasi në mbathjet e së bijës u gjet sperma e tij.

Një banore e Mëzez Kodër, Tiranë është rrëfyer per "JOQ" se 15 vjeçarja ndodhet në një qëndër rehabilitimi, ndërsa Fatosi ndodhet në burg pas denoncimit të vajzës. /albeu.com/


HISTORIA/ Drama e 12 vjeçarit që u mbyt në liqen, i ati në qeli pas përdhunimit të së bijës

Shtuar më 11/01/2017, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.