Haxhinasto viziton Libinë
Zv/kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Edmond Haxhinasto me ftesë të Ministrit të Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Libisë Ashour Bin Khayal kryen një vizitë dyditore në Tripoli.


Në qendër të bisedimeve janë mundësitë e reja të krijuara për zhvillimin e marrëdhënieve dypalëshe midis Republikës së Shqip?risë e Shtetit të Libisë. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2012, ora 11:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori