Hashim Thaçi merr "Honoris Causa" në Tiranë
Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm Hashim Thaçi është nisur drejt Tiranës, ku do të nderohet me titullin "Honoris Causa".

Thaçi ka shkruar se gjatë vizitës në Tiranë do të përpiqet që të ketë një mbledhje të dytë mes qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës.

Hashim Thaçi pritet të takojë Ditmir Bushatin, Edi Ramën, Ilir Metën, Bujar Nishanin dhe Lulzim Bashën./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori