Hashash, kokainë dhe heroinë, arrestohet 23-vjeçari nga Shqipëria
Policia italiane vazhdon aksionet anti-drogë në Itali ku gjatë aksionit të fundit janë arrestuar 4 persona, 1 në hetim dhe 15 të tjerë janë shpallur në kërkim.

Mësohet se policia gjatë aksionit “Pusher” ka sekuestruar 500 bgr marijuanë, hashash, kokainë, heroinë dhe rreth 2 000 mijë euro.

Burime nga mediat italine bëjnë me dije se mes të arrestuarëve është edhe një shqiptar, Dragan Hasanaj, 23 vjeç i cili jetonte ilegalisht në Itali, ndërsa iu gjetën 300 gr marijuanë në shtëpi dhe rreth 1.500 euro./albeu.com/
Shtuar më 10/02/2017, ora 17:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori