Has, burri vret gruan ne sy te familjes
Albeu.com
Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Hasit paraditen e së mërkurës. Shtetasi Gëzim Muslika që qëlluar me armë zjarri mbi bashkëshorten e tij për motive ende të panjohura.
Viktima është identifikuar si Pranvera Muslika.
Ngjarja u regjistrua në fshatin Brenogë.
Sipas policisë 33 vjeçari vuante nga gjendja depresive dhe gjithë ngjarja u krye në prani të familjarëve.
Shtuar më 28/07/2010, ora 12:05
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori