HARTA/ Bie Facebook e Instagram, probleme edhe në Shqipëri

Dy rrjetet më të mëdha sociale, Facebook dhe Instagram kanë rënë këtë të diel së funksionuari duke krijuar vështirësi në logimin për miliona përdorues.

Gjithashtu edhe rrjeti social WhatsApp nuk funksionon.


Ky është një problem që është shfaqur më shumë në zonën e Europës duke përfshirë edhe përdoruesit e rrjeteve socialeShqipëri
Shtuar më 14/04/2019, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori