Harrojeni plazhin edhe për sot, moti surprizon gjatë pasdites
Sot priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet e vendit.

Gjatë pasditeve në zona të kufizuara të qarqeve, reshjet mund të marrin edhe formën e shtrëngatës (shoqëruar me rrufe), më të mundshme në fund të ditës së nesërme në qarqet e perëndimit.

Temperaturat minimale dhe maksimaleajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 29 °C

në vendet e ulëta: 17 / 31 °C

në vendet malore: 11 / 26 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, për momente të shkurtra deri e fortë.Shtuar më 13/07/2019, ora 08:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori