Haradinaj mban fjalim para besimtarëve
Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka uruar sot për Muajin e Shenjtë Muharrem.

Haradinajt sonte ka qëndruar në Has ku është pritur nga Sheh Xhemajl Shehu dhe bashkëbesimtarët e tjerë.

Postimi i plotë:

I nderuar me pritjen në Lubizhdë të Hasit, nga miku im, Sheh Xhemajli Shehu dhe bashkëbesimtarët e tij, të cilët i urova për Muajin e Shenjtë Muharrem.
Shtuar më 19/09/2018, ora 08:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori