Hapet Ambasada e Kosoves ne Zagreb
Albeu.com
Në kryeqytetin e Kroacisë, në Zagreb, sot do të bëhet hapja zyrtare e Ambasadës së Republikës së Kosovës.I pranishëm pritet të jetë edhe presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, ambasadori i Republikës së Kosovës në Republikën e Kroacisë, Valdet Sadiku si dhe shumë diplomatë të huaj dhe personalitete të tjera politike e shoqërore të Kroacisë.
Shtuar më 19/02/2010, ora 19:32
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori