Halimi: Rama do ta kapë drejtësinë për të mbrojtur kriminelët në qeveri
Deputeti i PD-së Eduard Halimi ka deklaruar se Edi Rama kërkon të kapë drejtësinë, me qëllim sipas tij që të mbrojë kriminelët në qeveri.

Sipas tij, PD dëshiron një reformë e cila largon gjyqtarët dhe prokurorët e korruptuar.

Halimi theksoi se çdo devijim nga Komisioni i Venecias është në favor të Ramës dhe çon sipas tij në kapje të drejtësisë nga kryeministri. /Albeu.com/
Shtuar më 14/01/2016, ora 19:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori