Haki Çako në Apel në 16 qershor
Në datën 16 qershor, Gjykata e Apelit do të shqyrtojë çështjen për pezullimin e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Haki Çako.

Ai dyshohet për "shpërdorim detyre", ndërkohë qe ka mohuar të gjitha akuzat dhe apeloi këtë vendim duke kërkuar rikthimin në detyrë.

Dosja në Gjykatën e Apelit do të shqyrtohet nga gjyqtarja Marie Qirjazi. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2016, ora 16:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori