Rama humb toruan përballë gazetarëve
Rama ndodhet ditën e sotme përballë disa analistëve, midis tyre edhe analisti dhe pedagogu Mark Marku.

Ndërkohë që Marku ka tentuar t'i flasë për dështimin e Reformës në Arsim, Rama është irrituar duke humbur fare fillin.

"Hajde pedagog hajde, kur mendoj që Marku është pedagog them mjerë studentët", ka thënë Rama.

"Shko pyet studentët"-ka thënë Marku. /albeu.com/
Shtuar më 13/12/2018, ora 21:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori