Hajdari maskë me zemra, kështu u dukën këtë sesion të ri parlamentarët (FOTO LAJM)

Në orën 17:00 ka nisur zyrtarisht seanca plenare dhe sesioni i ri parlamentar 2020-2021.

Si në muajt e fundit të sesionit të shkuar parlamentar, në seancën e ditës së sotme, deputetët kanë qenë të pajisur me maska në kuadër të masave për parandalimin e Covid-19.

maska e shumta farmaceutike, në sy ra ajo e deputetes Rudina Hajdari e cila kishte zgjedhur një maskë të zezë me zemra.

Ndërsa kryeministri Edi Rama është fotografuar me maskën e zezë karakteristike.

Shtuar më 07/09/2020, ora 17:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori