Habit qytetari në Urën Vajgurore: Jam profet, UFO-t më kanë përd*unuar dhe më tregojnë sekretet

Një njeri i cili e quan veten "profet", nga qyteti i Urës Vajgurore deklaron se është rrëmbyer nga UFO-t dhe se është përdhunuar nga ata.

Ndërkohë një bashkëqytetar i "profetit" ka treguar për JOQ se ky person shkruan në cdo rrugë të qytetit se planeti po shuhet ngadalë dhe se së shpëjti do të sulmohemi nga UFO-t.

"Persh JOQ un qe po ju shkruaj jam nji banor i Ures Vajgurore! dhe kemi nji shqetsim nga nji person qe hiqet si Profeti qytetit, dhe thot qe mua me kan rrembyer Ufot dhe me kan perdhunuar dhe ata po me tregojne xhdo sekret te tyre! si persh qe do sulmojn planetin tone! dhe nuk ka len cep te qyteti dhe te rrugve pa shkruajtur! po na fut friken!! shpresoj ta publikoni. Flm", shkruan qytetari.

Shtuar më 22/02/2021, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori