Habit juristja e njohur: Do të doja të isha nusja e Lulzim Bashës
Juristja e diplomuar në universitetin e Romës “La Sapinza”, Enida Bozheku tashmë është e njohur për batutat dhe deklaratat e bujshme.

E për këtë arsye nuk është çudi që deklaratat e saj të bëhen lajm ditën tjeter në mediat online në Shqipëri.

E ftuar mbrëmë në emisionin "Debati në Channel One" të gazetarit Roland Qafoku, pedagogia e jurisprudencës tha deklaroi se do të donte të ishte nusja e Lulzim Bashës.

"Do doja të isha nusja e Lulzim Bashës për pasurinë 13.1 milionë Euro që do marrë në Strasburg"- deklaroi ajo duke iu referuar vendimit të fundit të Strasburgut në favor të Lulzim Bashës. /albeu.com/Shtuar më 16/01/2018, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori