Habit djali i Fahri Balliut: Mos kini frikë, më keni mua deputet (VIDEO)
Djali i Fahri Balliut falenderoi qytetarët e Pogradecit që e zgjodhën deputet në Kuvendin e Shqipërisë.

Klevis Balliu u tha demokratëve të mos kenë frikë nga presionet e qeverisë, pasi ai tashmë është deputet dhe do t’i mbrojë në Parlament. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori