Ja 3 emrat që mund të zëvëndësojnë Fullanin (FOTO LAJM)

Klikoni për të parë kandidatët e mundshëm dhe arsyet pse janë kandidatë ...
Vjedhja e 713 milionë lekëve të reja nga Banka e Shqipërisë, që deri para pak orësh drejtohej nga ish Guvernatori Ardian Fullanit, u shoqërua me aludimet se kush do të jetë emri që do të zëvendësojë numrin 1 të Bankës së Shqipërisë.

Tashmë që Fullani u shkarkua nga Këshilli Mbikqyrës dhe pasi Gjykata e Tiranës vendosi masën e sigurisë "arrest me burg", kuotimi i emrave që mund ti zënë vendin 59 vjeçarit, bëhet edhe më interesant.

Shihni më sipër kandidaturat e mundshme sipas Portalit Albeu.com. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori