"Gurin e hodhi bjondi, ju kapët brunin!" Estradë mes gjykatës dhe policisë në Fier (VIDEO)
Një debat i madh ka lindur mes policisë dhe Gjykatës së Fierit për shkak të lirimit të një shtetasi, ku ky i fundit akuzohej se goditi me gurë efektivin e FNSH gjatë protestës në Fier.

Sipas gjykatës nuk ka prova të mjaftueshme për të mbajtur në qeli të akuzuarin Pëllumb Isufaj ndaj dhe vendosi ndryshimin e masës në arrest shtëpie.

Gjithmonë sipas gjykatës efektivin e FNSH e goditi me gurë në kokë një person biond dhe jo një brun siç ishte i arrestuari nga policia.

Ndërkohë Albeu.com ka siguruar edhe videon ku duket qartazi personi i cili ka hedhur gurin në drejti të efektivit të FNSH.

Më poshtë po ju sjellim dy videot krahasuese ku në të parën ëhstë personi i cili goditi efektivin me gurë në kokë, ndërsa në videon e dytë është personi i arrestuar nga policia. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2019, ora 16:30
Tage: gjykata

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori