Grushta e shkelma ndaj gruas, arrestohet 48-vjeçari në Elbasan
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një një 48-vjeçar pasi akuzohet për dhunë në pranga.

pranga ka rënë shtetasi 48 vjeç Arben Kume, banues në lagjen Nr.2 Cërrik.

Kume u arrestua, pasi ka goditur me shkelma dhe grushte bashkëshorten e tij.

34-vjeçarja me inicialet M.K. ndodhet në spitalin kirurgjik Elbasan, nën kujdesin e mjekëve, pasi ka disa plagë. /albeu.com/

Shtuar më 01/06/2018, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori