Gruaja që tentoi të hidhet nga pallati: Më gjeni një zgjidhje, do ta djeg veten me benzinë
Ditën e djeshme një grua 37-vjeçare ka tentuar të vetëvritet duke kërcënuar se do të hidhej nga një pallat 9 katësh në kryeqytet.

Ditën e sotme, Enkelejda Ahmetaj ka deklaruar se do djegë veten me benzinë, deklarata të cilat vijnë për shkak të një një kontrate që familja e saj ka nënshkruar me ndërtuesin Dritan Llanaj.

Sipas familjes Ahmetaj në kontratë, ndërtuesi merrte përsipër që pas përfundimit të punimeve ti jepte atyre 37% të apartamenteve dhe dyqaneve.

Kjo kontratë është shkelur sipas familjes Ahmetaj pasi sot ndërtuesi nuk pronën që t’ju japë një pjesë të ndërtimeve.

Nëna e dy fëmijëve ka deklaruar për Report Tv se ka deklaruar se nuk ka besim tek asnjë institucion, dhe se do të vetëflijohet.

‘’Do ta bëj sërish. Nuk kam besim tek asnjë institucion. Do të vetëflijohem. Do ta djeg veten me benzinë në pronën time’’,-u shpreh Ahmetaj. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2017, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori