Gruaja ndalon Markun mes Durrësit: O të keqen nëna ty (VIDEO)
Gjatë vizitës së kryeprokurores Arta Marku në Durrës një zonjë e ka ndaluar atë në rrugë duke i kërkuar ndihmë.

Ajo ka nisur të bërtasë sapo ka parë kryeprokuren duke kërkuar që të shkarkohen të gjithë administrata në Prokurorinë e Durrësit.

“Po torturohem nga kjo prokurori. Hiqi të gjithë qysh tek polici, qysh tek roja. Arta të marrsha të ligat nona.

Të keqen nona. Dhe atë që ke vënë...”, -dëgjohet gruaja duke bërtitur në videon e bashkëngjitur lajmit. /albeu.com/


Shtuar më 08/02/2018, ora 13:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori