Gruaja humb fëmijën në muajin e 9-të, bashkëshorti fajëson mjekët e "Koço Gliozheni-t"
Një grua ka humbur fëmijën e saj në muajin e 9 të shtatzënisë.
Bashkëshorti i gruas 28-vjeçe ka kallëzuar mjekët e maternitetit ‘Koço Gliozheni’ për rastin.

Sipas tij, mjekët janë fajtorë për vdekjen e foshnjës 9-muajshe në bark, informon Shqiptarja.

Ndërkohë që policia ka referuar materialet dhe në ditët në vijim pritet që të nisë hetimi dhe të merren në pyetje mjekët. /albeu.com/

Shtuar më 24/03/2017, ora 21:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori